Co to znaczy "fajne wagony" ?
Co innego będzie "fajne" dla mnie - pasjonata II RP, co innego dla pasjonata Dzikiego Zachodu a jeszcze co innego dla pasjonata współczesnych pociągów.
O czym Ja myślałem? np. o czteroosiowym wagonie towarowym (np. GGhs) albo czteroosiowa węglarka na wózkach typu Diamond (typu OO) czy też platformy (SSml).
Bo wiem, że moja jest niesklejalna ( z powodu wadliwego podziału na elementy)
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.