Zaloguj się Zarejestruj się
16-12-18 19:25
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
16-12-18 19:25
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
Przepraszam za powielenie tematu propozycji budowy modeli wagonów nie jestem w stanie konkurować z takimi sławami jak kolega Draccus
choć staram się wykonywać modele niszowe właśnie wykonuję model wagonu z działem 194 mm produkcji Francuskiej i mam nadzieję że nikt go wcześniej nie zaczął wykonywać . Następnym wagonem jest niemiecki wagon z działem 150 mm prawie na ukończeniu , obydwa modele to sporo mojego wolnego czasu szukania informacji i samozaparcia gdyż informacji mało zdjęć również , mam nadzieję że modele się spodobają kolegą . Pozdrawiam i nadal proszę o pomysły na ciekawe wagony nie koniecznie popularne .
10 ,CZARNA BRYGADA
28-12-18 20:48
Na forum od 2009
Posty - 829
28-12-18 20:48
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2009
Posty - 829

A może coś takiego .
,,Dwojaka jest natura Polaka"
28-12-18 20:53
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
28-12-18 20:53
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
fajny model już myślałem nad jego wykonaniem i materiałów - zdjęć mam również sporo zobaczymy . Pozdrawiam .
10 ,CZARNA BRYGADA
25-02-19 20:16
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
25-02-19 20:16
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
Widzę że podpowiedzi się skończyły - czyżby koledzy nie mieli pomysłów na fajne wagony - szkoda . Pozdrawiam .
10 ,CZARNA BRYGADA
27-02-19 10:36
Na forum od 2003
Posty - 2 111
27-02-19 10:36
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
Co to znaczy "fajne wagony" ?
Co innego będzie "fajne" dla mnie - pasjonata II RP, co innego dla pasjonata Dzikiego Zachodu a jeszcze co innego dla pasjonata współczesnych pociągów.
O czym Ja myślałem? np. o czteroosiowym wagonie towarowym (np. GGhs) albo czteroosiowa węglarka na wózkach typu Diamond (typu OO) czy też platformy (SSml).
Bo wiem, że moja jest niesklejalna ( z powodu wadliwego podziału na elementy)
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
03-03-19 11:09
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
03-03-19 11:09
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
Pomyślimy -może da coś z tego zrobić .Pozdrawiam .
10 ,CZARNA BRYGADA
04-03-19 10:27
Na forum od 2003
Posty - 2 111
04-03-19 10:27
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
Jakby coś, 'jakieś' rysunki do tego mam ...
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
04-03-19 14:00
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
04-03-19 14:00
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
Wojtku kiedyś widziałem że chciałeś wykonać model Luks Torpedy i...... co z pomysłem . Pozdrawiam.
10 ,CZARNA BRYGADA
04-03-19 17:35
Na forum od 2003
Posty - 2 111
04-03-19 17:35
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
1:0 dla "misia" .....
trochę materiałów mam, ale chyba trochę za mało, żeby myśleć o czymś poważniejszym...
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
04-03-19 20:58
Na forum od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
04-03-19 20:58
Odp: Wagony - modele
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Posty - 386
Gdyby były plany tego wagonu i choćby kilkanaście zdjęć dobrej jakości to model za kilkanaście tygodni jest - też myślałem nad jego wykonaniem lecz jeśli ktokolwiek wpisze że zaczyna wykonywać jakiś model to moja ciekawość kieruję na inne tory i przyglądam się rezultatom czyjejś pracy
,chyba najlepsza forma poznania modelu i możliwości osoby która go wykonuje . Można się wiele nauczyć od dobrych specjalistów i wiele dowiedzieć , a na forum tutejszym mamy wielu uzdolnionych Fachowców miło jest popatrzeć na ich modele . Trochę się rozpisałem czas wracać do mojego wagonu z działem 194 mm i pomalutku go kończyć . Pozdrawiam .
10 ,CZARNA BRYGADA
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować