Zaloguj się Zarejestruj się
17-11-13 15:59
Na forum od 2002
Relacje w toku - 4
Galerie - 5
Posty - 1 104
17-11-13 15:59
[S] Parowóz Pm36-2 "Piękna Helena"
Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 4
Galerie - 5
Posty - 1 104
Szukam fotek i rysunków do Pm36-2. Szczególnie interesuje mnie ostoja, bo mam tylko rysunki z boku i góry. Potrzebuję trochę przekrojów poprzecznych.

--
[%sig%]
Aberdeen Modellers Society member since 2007. :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skończone: Zlin 42M , Kondor D-6 , SG-38 , Stridsbat 90 H , Monitor rzeczny z wojny w Wietnamie CCB , Ironclad z wojny secesyjnej USS Carondelet , Tkp30


Jak ogarnie mnie pracowity zapał, siadam sobie cichutko w kąciku i czekam, aż mi przejdzie.

Jestem KARTONHOLIKIEM. ;)
24-09-19 20:18
Na forum od 2011
Posty - 67
24-09-19 20:18
Odp: [S] Parowóz Pm36-2 "Piękna Helena"
Na forum
Od 2011
Posty - 67
Witam MBig .Znalazłem twój wpis i chciałbym zapytać czy w temacie Pm36 -1 masz może jakieś materiały które by pomogły w budowie parowozu.
25-09-19 08:55
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
25-09-19 08:55
Odp: [S] Parowóz Pm36-2 "Piękna Helena"
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Oooo Piotruś, bierzesz się za dużą lokomotywę znów? Rób rób, ja popaczam. Teź chcę ją skleić, kiedy już będę wprawnym modelarzem :)
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
26-09-19 15:34
Na forum od 2011
Posty - 67
26-09-19 15:34
Odp: [S] Parowóz Pm36-2 "Piękna Helena"
Na forum
Od 2011
Posty - 67
Biorę się za nią ,nie wiem jak szybko ukończę ale postaram się jak najbardziej odwzorować coś czego niestety już niema .Liczę na pomoc kolegów zbieraczy różnego rodzaju zdjęć ,dokumentacji, rysunków.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować