Zaloguj się Zarejestruj się
17-05-26 18:36
17-05-26 18:36
Które wydanie Yamato lepsze.
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
Posty - 334
Pytanie do znawców tematu. Które wydanie Yamato polecacie bardziej Hal z 2004 r czy Angraf? Bardzo proszę o opinie.
Z Poważaniem
Koszałek
19-05-26 19:04
19-05-26 19:04
Re: Które wydanie Yamato lepsze.
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Posty - 2 168
W Rupieciarni - 3
Answer najtańszy, Hal najdroższy, to co dopiero ma się ukazać ma być najlepsze...
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy
19-05-26 21:47
19-05-26 21:47
Re: Które wydanie Yamato lepsze.
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
Posty - 334
Mucha dziękuję za pierwszą opinię. Chodzi mi również o opinię co do tak zwanej sklejalności, ale i ta uwaga cenna.
Z Poważaniem
Koszałek
19-05-26 23:59
19-05-26 23:59
Re: Które wydanie Yamato lepsze.
Na forum
Od 2005
Posty - 321
Hmm,w razie czego masz na forum galerię 'Yamato' od Answera..
20-05-26 18:15
20-05-26 18:15
Re: Które wydanie Yamato lepsze.
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Posty - 2 168
W Rupieciarni - 3
To może inaczej... wydanie Hala z 99 roku podobno ma problemy z długością poszycia dna, które jest za krótkie. Oczywiście da radę to obejść. Wydanie z chyba 2004 roku, którym większość się zachwyca, posiada nieścisłości merytoryczne, i jest koszmarnie drogie. Answer, jak widać jest sklejalny, ale ile ma wspólnego z poprawnością, niech wypowie się ktoś, kto siedzi w temacie Yamato i posiada dobre opracowanie na temat tego okrętu.

Obawiam się, że jak Pan Dworzecki wypuści zapowiadane przez siebie Yamato, wtedy zobaczymy ogrom różnić pomiędzy wszystkimi opracowaniami. Znając jednak jego podejście do tematu, sugeruję poczekać, bo jest nadzieja na dobry towar.

Chyba, że chcemy kleić na szybko i na już, to wybór mamy pomiędzy tanio i tak sobie, drożej i trochę lepiej, albo bardzo drogo i też niezbyt doskonale...

To tylko mój punkt widzenia
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy
20-05-26 18:22
20-05-26 18:22
Re: Które wydanie Yamato lepsze.
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
Posty - 334
Mucha dziękuję za Twoją opinię , no bo właśnie dylemat polega na tym że mam oba wydania (Hal 2004 i Angraf ) i im dłużej oglądam tym bardziej nie wiem co pociąć. Budowa Titanica powoli dobiega końca a chcę po podjęciu decyzji zgromadzić możliwe dodatki. Dlatego zapytałem bo liczę na wiedzę kolegów.
Z Poważaniem
Koszałek
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować