To może inaczej... wydanie Hala z 99 roku podobno ma problemy z długością poszycia dna, które jest za krótkie. Oczywiście da radę to obejść. Wydanie z chyba 2004 roku, którym większość się zachwyca, posiada nieścisłości merytoryczne, i jest koszmarnie drogie. Answer, jak widać jest sklejalny, ale ile ma wspólnego z poprawnością, niech wypowie się ktoś, kto siedzi w temacie Yamato i posiada dobre opracowanie na temat tego okrętu.
Obawiam się, że jak Pan Dworzecki wypuści zapowiadane przez siebie Yamato, wtedy zobaczymy ogrom różnić pomiędzy wszystkimi opracowaniami. Znając jednak jego podejście do tematu, sugeruję poczekać, bo jest nadzieja na dobry towar.
Chyba, że chcemy kleić na szybko i na już, to wybór mamy pomiędzy tanio i tak sobie, drożej i trochę lepiej, albo bardzo drogo i też niezbyt doskonale...
To tylko mój punkt widzenia
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy