Gratulacje za efekt i włożoną pracę.
Włożyłeś kij w mrowisko, forumowych mędrców od wyssanych z palca, kiczowatych pasów, co to lepiej jak klasycznie, chyba teraz pokręci abo rozwolnienie jakie.
Jako zaropiały szczur lądowy ide szukać w sklepach z zabawkami pudełka-zestawu, "Mały stoczniowiec"
powodzenia i czasu na dokończenie życzę
brystol jest gupi! lalalalaala!
wieje nudą, kiczem i kaszaną
Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 14-05-26 09:37.