Zaloguj się Zarejestruj się
12-05-26 20:25
12-05-26 20:25
Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Nie jest to obiekt rzeczywisty ani relacja z budowy.
Najpewniej czasowa ekspozycja.
Taki był początek. Nic specjalnego.
,,Dwojaka jest natura Polaka"



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 12-05-26 20:30.
12-05-26 20:45
12-05-26 20:45
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Podposzycie 1 warstwa.

Podposzycie 2 warstwa.

Podposzycie 3 warstwa.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
12-05-26 20:53
12-05-26 20:53
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Obróbka kadłuba . Też chyba 2010 rok
,,Dwojaka jest natura Polaka"
13-05-26 19:30
13-05-26 19:30
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Błędna koncepcja podziału modelu na wysokości PG.

A tu po zmianie koncepcji na podział na wysokości PL i częściowej kanibalizacji hangaru.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
13-05-26 19:33
13-05-26 19:33
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Budowa stępek przeciwprzechyłowych.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
13-05-26 19:38
13-05-26 19:38
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Nowy pokład lotniczy wraz z moim projektem.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
13-05-26 19:43
13-05-26 19:43
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Sruby, stery i kluzy kotwiczne.

Tyle historii. tu następuje wieloletnia przerwa.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
13-05-26 19:55
13-05-26 19:55
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Dzisiejsze zdjęcie - włożone śruby z "oblachowaną" rufą.

Jakby kogoś interesowało to resztę znajdziecie na Kartonowych Okrętach - [www.facebook.com]
,,Dwojaka jest natura Polaka"



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 13-05-26 19:58.
14-05-26 09:34
14-05-26 09:34
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
Gratulacje za efekt i włożoną pracę.

Włożyłeś kij w mrowisko, forumowych mędrców od wyssanych z palca, kiczowatych pasów, co to lepiej jak klasycznie, chyba teraz pokręci abo rozwolnienie jakie.

Jako zaropiały szczur lądowy ide szukać w sklepach z zabawkami pudełka-zestawu, "Mały stoczniowiec"

powodzenia i czasu na dokończenie życzę
brystol jest gupi! lalalalaala!

wieje nudą, kiczem i kaszaną



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 14-05-26 09:37.
14-05-26 18:59
14-05-26 18:59
Re: Typ Unryu 1/200
Na forum
Od 2009
Posty - 829
Brystol złych zamiarów nie miałem.
Powodzenie takie pewne nie jest więc dziękuję.
Rzeczywiście cierpię na chroniczny brak czasu ale nie ja
jeden przecież. Z tego powodu też rozważam budowanie
tylko kadłubów jednostek pływających lub ewentualnie ich części.
,,Dwojaka jest natura Polaka"
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować