Zaloguj się Zarejestruj się
10-05-26 20:27
10-05-26 20:27
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Sorki pomyłka ,chciałem wkleić zdjęcie ale gdzie indziej.

---

Działa.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 10-05-26 21:35.
31-05-26 10:27
31-05-26 10:27
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Ponownie napisałem do MM i dowiedziałem się że do 10 czerwca ma wyjść nowy MM. Zobaczymy czy się uda.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
31-05-26 11:08
31-05-26 11:08
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
Gratuluję i dziękuję za konsekwencje w dążeniu do konkretnych informacji u źródła.

PS

A 5 czerwca w piątek ukaże sie wreszcie unowocześnione wydanie Gothic I na PC, od tego dnia przerzedze abo nawet odstawie lepienie bzdetów z papieru na rzecz tegoż.
brystol jest gupi! lalalalaala!

wieje nudą, kiczem i kaszaną
31-05-26 12:21
31-05-26 12:21
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Ja jak byłem piękny i młody to grałem w gry na pececie i to jeszcze na 486. Potem mi przeszło. Obecnie lepie karton i kleje plastik. Oraz akwarystyka.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
31-05-26 15:34
31-05-26 15:34
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
jestem stary i brzydki i gram dalej
brystol jest gupi! lalalalaala!

wieje nudą, kiczem i kaszaną
01-06-26 09:55
01-06-26 09:55
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2015
Posty - 878
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
No i? Z majem już nie wyszło... Dalej wierzycie w czerwiec? I wierzycie, że będzie z poprawkami?
01-06-26 09:58
01-06-26 09:58
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
No cóż zgodnie z powiedzeniem. "Nadzieja jest matką głupich." Ale ja kibicuje im.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
01-06-26 17:21
01-06-26 17:21
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48
Posty - 3 107
W Rupieciarni - 1
Han Solo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> No cóż zgodnie z powiedzeniem. "Nadzieja jest
> matką głupich." Ale ja kibicuje im.

Nadzieja matką głupich, ale każda matka kocha swoje dzieci...
To dlaczego domy dziecka są przepełnione??

Podziwiam wasz upór i naiwność, ale też daje to trochę rozrywki w tych trudnych czasach ;-)
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.
Lakiernia czołgów Różowy Słonik. Lakierujemy czołgi na każdy dostępny kolor, o ile jest to różowy...
01-06-26 17:59
01-06-26 17:59
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Upór, wiara i troche naiwność jest napędem postępu. Ja wierze że oni wreszcie wydadzą tego Orła. A takie podśmiewanie się dla zabawy to do niczego nie prowadzi. Raczej cofa człowieka.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
01-06-26 18:39
01-06-26 18:39
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Jeszcze dodam że zdaje sobie sprawe że obecnie z tym postępem w Małym Modelarzu jest na bakier. Dużo lepiej było w latach 80 tych i 90 tych. Teraz jest gorzej. Ale kibicuje im. W końcu tego Orła wydadzą jeśli nawet z dużym poślizgiem.
Tęsknie w MM za latami właśnie 90 tymi bo wtedy brano nowe, ciekawe tematy. Teraz bardzo dużo się powtarza z tematami. Takie poprawki.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 01-06-26 18:45.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować