Zaloguj się Zarejestruj się
07-05-26 21:46
07-05-26 21:46
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
No co ty powiesz ;) Ja myślałem że tutaj wszyscy o wszystkim wiedzą. Ale dobra napisałem maila do LOK do redakcji MM. Może odpowiedzą.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
08-05-26 10:32
08-05-26 10:32
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
No i się dowiedziałem. Już go szykują i wyjdzie w tym miesiącu.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
08-05-26 10:54
08-05-26 10:54
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
ale co? b-17?
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D
08-05-26 12:10
08-05-26 12:10
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Wiesz , o to się nie pytałem. Zadzwoniłem tak i odebrał jakiś starszy facet i zapytałem się po prostu czy będzie w maju. Powiedział że będzie. Nie chciałem chłopu d... zawracać i nie pytałem się co wyjdzie. Wyjdzie, to sami się przekonamy.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
08-05-26 17:09
08-05-26 17:09
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Odpisali mi na mejla. Będzie okręt Orzeł.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
08-05-26 19:45
08-05-26 19:45
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48
Posty - 3 107
W Rupieciarni - 1
A ostatecznie wydadzą w sierpniu, po raz kolejny, żaglowiec Mayflower :-D
Tam już, najwyraźniej, sami nie wiedzą co robią :-D
To już nawet nie jest śmieszne. To jest po prostu żałosne.
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.
Lakiernia czołgów Różowy Słonik. Lakierujemy czołgi na każdy dostępny kolor, o ile jest to różowy...
08-05-26 20:08
08-05-26 20:08
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
No to ja doprecyzuje co dostałem na maila:

"Teraz w maju wyjdzie okręt podwodny Orzeł.
Będzie to poprawione wydanie modelu Orła
z 2008 roku.

Pozdrawiamy"

Tak mi odpisali.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
09-05-26 11:45
09-05-26 11:45
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
to, że Zbysław tak napisał nie znaczy, że Zbysław wie, co dzieje się w drukarni ;-)
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D
09-05-26 23:24
09-05-26 23:24
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48
Posty - 3 107
W Rupieciarni - 1
97 dokładnie ;-) Powiem więcej: on pewnie nawet nie wie, czy w ogóle się coś dzieje :-D Ale obym był złym prorokiem ;-)
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.
Lakiernia czołgów Różowy Słonik. Lakierujemy czołgi na każdy dostępny kolor, o ile jest to różowy...
10-05-26 05:33
10-05-26 05:33
Re: Kiedy nowy Mały Modelarz?
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Już nie krakajcie bo może wyjdzie terminowo w maju. Tylko narzekają...
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować