Dżuma ! Nie daj się. Jakie to mają być odpowiednie warunki. Zapłaciłeś za towar, to należy Ci się jego właściwa jakość, Ty nie musisz się znać na technologii druku, tym bardziej, ze inni zakupili taki sam model w idealnym stanie.
EDIT:
Nic nie kombinuj, tylko żądaj wymiany modelu na model w należytym stanie lub zwrot gotówki.
Jeżeli kupisz jakiś sprzęt i w domu okaże się, że jest z usterką , to przyjeżdża firmowy fachowiec i stara się go naprawić lub go zabiera.
Post zmieniony (07-10-25 14:36)
Pozdrawiam.
Andrzej K.