Zaloguj się Zarejestruj się
14-08-25 19:02
Na forum od 2014
Posty - 319
14-08-25 19:02
Nr MM 1-2-3/2011 TITANIC cz 2.
Na forum
Od 2014
Posty - 319
Mam takie pytanie. Czemu ten właśnie nr jest na aukcjach taki drogi? Niech ktoś odpowie na ten post.
14-08-25 19:54
Na forum od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 100
Projekt 50 Lat MM
14-08-25 19:54
Odp: Nr MM 1-2-3/2011 TITANIC cz 2.
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 100
Projekt 50 Lat MM
Bo tyle sobie życzą sprzedający? Hmmmm, pewnie tak...
15-08-25 10:30
Na forum od 2014
Posty - 319
15-08-25 10:30
Odp: Nr MM 1-2-3/2011 TITANIC cz 2.
Na forum
Od 2014
Posty - 319
Nakład był taki sam jak cz 1.
15-08-25 11:01
Na forum od 2008
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 18
Posty - 528
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
15-08-25 11:01
Odp: Nr MM 1-2-3/2011 TITANIC cz 2.
Na forum
Od 2008
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 18
Posty - 528
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Ja mam pytanie:
czy część 2 jest potrzebna do ukończenia cz 1 ?
15-08-25 12:59
Na forum od 2014
Posty - 319
15-08-25 12:59
Odp: Nr MM 1-2-3/2011 TITANIC cz 2.
Na forum
Od 2014
Posty - 319
Jest potrzebna.
17-12-25 18:21
Na forum od ???
Posty - 15
17-12-25 18:21
Re: Nr MM 1-2-3/2011 TITANIC cz 2.
Na forum
Od ???
Posty - 15
Odpowiedź jest zasadniczo prosta: bo niektórym się wydaje że modele obojętnie czy kartonowe czy plastikowe starsze rocznikiem, czyli powiedzmy od 1999 -wstecz mają jakąś dużą wartość i dlatego windują ceny do granic absurdu. Oczywiście wielu z tych handlarzy nie ma nic wspólnego z modelarstwem i każda próba ukierunkowania ich myślenia kończy się w jeden sposób: odzywką w stylu "ale to pana zdanie!" Dlatego ja osobiście przestałem zwracać uwagę na te oferty z absurdalnymi cenami bo poprostu nie warto zawracać sobie głowy kimś kto ma portfel zamiast mózgu.
Kleje bo lubię.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować