Zaloguj się Zarejestruj się
12-08-25 22:26
Na forum od 2017
Relacje w toku - 1
Posty - 183
12-08-25 22:26
[P] Maszynownia szybu kościuszko -kopalnia Ignacy
Na forum
Od 2017
Relacje w toku - 1
Posty - 183
Witam

Model drogi -nigdzie nie można zobaczyć arkuszy modelu z tego co się dowiedziałem to jest tylko budynek nie ma całej aparatury zaprojektowanej koło budynku co by dało uroku modelowi.

same wręgi też droge bo trzeba zapłacić za nie 20 zł + model 30 + wysyłka.

Mam cichą nadzieję ze autor modeli budowlanych zaprojektuje bardziej szczegółowe modele warte ceny 30 zł
13-08-25 00:37
Na forum od 2007
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 1 809
W Rupieciarni - 1
13-08-25 00:37
Odp: [P] Maszynownia szybu kościuszko -kopalnia Ignacy
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 1 809
W Rupieciarni - 1
Szczerze? To z tego wpisu wynikają jedynie żal i pretensje...
A może byś wskazał o jaki model chodzi bo nie każdy ma czas i ochotę szukać samemu?
Może warto napisać maila do autora/ wydawcy z zapytaniem o zdjęcia surówki lub zawartości zeszytu? O dokumentację na jakiej się opierał?
Kiedyś się mawiało: Koniec języka za przewodnika... Może warto zapytać u źródła? To nie wstyd i nic Cię nie kosztuje a możesz się więcej dowiedzieć niż od nas, nie mających pojęcia o jakim modelu w ogóle piszesz...
GG 6801515
13-08-25 00:52
Na forum od 2017
Relacje w toku - 1
Posty - 183
13-08-25 00:52
Odp: [P] Maszynownia szybu kościuszko -kopalnia Ignacy
Na forum
Od 2017
Relacje w toku - 1
Posty - 183
Jaroslav nie mam żalu ani pretensji pisałem do autora zero odzewu

chodzi o model :

[www.answer.pl]

chętnie bym kupił model ze względu że znam miasto Rybnik .

np : za model [rokzator.pl]

dałem 20 zł + przesyłka i jest fajnie wykonany.
13-08-25 02:58
Na forum od 2007
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 1 809
W Rupieciarni - 1
13-08-25 02:58
Odp: [P] Maszynownia szybu kościuszko -kopalnia Ignacy
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 1 809
W Rupieciarni - 1
Ech... Answer i wszystko jasne....Ci to w ogóle mają wyj***ne na klientów...Osobiście nie lubię i unikam tego wydawnictwa...

Post zmieniony (13-08-25 08:52)
GG 6801515
13-08-25 07:26
Na forum od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 100
Projekt 50 Lat MM
13-08-25 07:26
Odp: [P] Maszynownia szybu kościuszko -kopalnia Ignacy
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 100
Projekt 50 Lat MM
Answer to po polsku ODPOWIEDŹ. Widać że ci ludzie znają angielski tak,jak ja mandaryński...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować