Witam,
Tak ja pytałem o te zdjęcia, podobnie jak o całą masę innych.
Po dłuższej dyskusji jaka się wywiązała po jednej z takich wymian zdań po publikacji zdjęć doszliśmy do swoistego konsensusu, że lepiej opublikować zdjęcie nawet bez opisu, niż go nie publikować.
Zdjęci raz opublikowane raczej nie zginie bo internet nie 'zapomina' może być ciężej coś znaleźć, ale to jest gdzieś (patrz moje poszukiwania ramy do kuchni polowej wz. 31 sam).
Za te zdjęcia dziękuję.
Pięknie na nich widać zwłaszcza molo. Powinno mi to pozwolić poprawić model który zrobiłem jakiś czas temu.
Bardzo dziękuję.
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.