....może być ? ..
Może być, i inaczej też.
Panowie Forumowicze Tu Zaglądający !
Powtórzę po raz kolejny:
Jest mi całkowicie obojętne, kto, jak i czym, i jak swój wyrób nazywa.
Już w pierwszym wpisie zaznaczyłem, że chodzi mi nikczemnie o karczemną awanturkę, who is who.
Chowam się do mojej szczurzej dziury podglądając przez rolnetke ewentualne dalsze turbulencje
A ci z Panów Szanownych Forumowiczów , którzy na serio biorą moje bierdoły, dając się wciągnąć w debilne dysputy , tu w tej milusiej Cafejce, sami są sobie winni.
Post zmieniony (19-01-25 07:55)
brystol jest gupi! lalalalaala!
wieje nudą, kiczem i kaszaną