Cholera, w złym dziale wstawiłem ten temat... Panie/Pani adminie i moderatorze prosze o przeniesienie do odpowiedniego działu i ewentualnie prosiłbym o odpowiedz dlaczego nie dochodzą powiadomienia na maila. Już jest pod gmailem.
P.S.
Przepraszam że nie edytowałem tych powyższych postów ale chciałem sprawdzić czy dojdą powiadomienia. Nie doszły.
Post zmieniony (01-01-25 15:07)