Jak to jest na konkursach modelarskich z wycinanym bieżnikiem kół? Pomalowany bieżnik/koła to już klasa open czy nadal star
Standard (dodatek wydany przez producenta).
Chyba na wszystkich konkursach na jakich byłem Pomalowane opony z dodanym bieżnikiem tak samo jak gąski laserowe są standardem w przypadku kiedy cały model jest w sklejony w standardzie bez malowania.