Zaloguj się Zarejestruj się
29-02-24 21:29
Bieżnik a standard - jak to jest?
Mateusz
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Posty - 102
Witam,

Jak to jest na konkursach modelarskich z wycinanym bieżnikiem kół? Pomalowany bieżnik/koła to już klasa open czy nadal star
Standard (dodatek wydany przez producenta).

Pozdrawiam
07-03-24 08:32
Odp: Bieżnik a standard - jak to jest?
LuZaK
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16
Posty - 1 292
Chyba na wszystkich konkursach na jakich byłem Pomalowane opony z dodanym bieżnikiem tak samo jak gąski laserowe są standardem w przypadku kiedy cały model jest w sklejony w standardzie bez malowania.
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. [www.facebook.com]
07-03-24 12:39
Odp: Bieżnik a standard - jak to jest?
Mateusz
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Posty - 102
Dziękuję za odpowiedź.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować