Zaloguj się Zarejestruj się
30-11-23 19:16
Na forum od 2003
Posty - 2 111
30-11-23 19:16
Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
30-11-23 21:01
Na forum od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
30-11-23 21:01
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
Oj, tam, oj, tam, nie pierwsze i nie ostatnie...
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
30-11-23 22:27
Na forum od 2007
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 337
30-11-23 22:27
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 337
oo czyli nie tylko u mnie :/
mi wyskoczylo w operze cos o trojanach itp. nie wiem, przeskanowalem komputer cos tam pousuwalo.
30-11-23 22:45
Na forum od 2003
Posty - 2 111
30-11-23 22:45
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
@ceva a wiarygodność forum leciii w dół, na łeb na szyję.

Niedługi nie będzie co zbierać.
Już teraz sporo osób rezygnuje z zaglądania na Konradusa.
Szkoda....
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
02-12-23 10:45
Na forum od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
02-12-23 10:45
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
A leci, leci, ale jak widać najważniejszym to pasuje i nie robi żadnego wrażenia...

Marny koniec legendy...
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
02-12-23 11:45
Na forum od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 156
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
02-12-23 11:45
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 156
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Nic dodać nic ująć... Ciemność widzę !
Rafael Moderator
05-12-23 22:30
Na forum od 2002
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6
Posty - 5 094
Projekt 50 Lat MM
05-12-23 22:30
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Rafael
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6
Posty - 5 094
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Cześć,
Mam info, że problem został naprawiony. Jeśli jednak będzie się jeszcze pojawiał, dajcie znać przy jakiej okazji pojawiają się te przekierowania - wejście lub wyjście z którego do którego działu je wywołuje.
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)
05-12-23 23:42
Na forum od 2003
Posty - 2 111
05-12-23 23:42
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
A czy losowe próby 'weryfikacji' czy jest się 'człowiekiem' pod to też się kwalifikują ?
Ostatnio jak uruchamiam forum na telefonie to mi co jakiś czas wyskakuje i na jakieś bardzo dziwne 'nazwy' firm weryfikujących ...
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
Rafael Moderator
05-12-23 23:55
Na forum od 2002
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6
Posty - 5 094
Projekt 50 Lat MM
05-12-23 23:55
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Rafael
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6
Posty - 5 094
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Wojtku, czy dzieje się to teraz?
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)
12-12-23 16:27
Na forum od 2003
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
Posty - 248
12-12-23 16:27
Odp: Znowu coś 'przykejone' do forum ?
Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1
Posty - 248
To akurat był mój screen. Przez parę dni było ok, ale dziś się znów pojawia. Ładuje się też jakiś skrypt js z domeny alladvcdn.com i cały czas blokuje narzędzia do deweloperskie w firefoxie.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować