@Jarosłav, Tobie i reszcie, dziękuję za dobre słowo i zainteresowanie tym wątkiem. Pierwsza część już za nami. Po komentarzach widzę, że się podoba, więc...
Panie i Panowie!
Z wielką przyjemnością zapraszam dzisiaj na godzinę 20:00 na drugą część opowiadania grozy pt "Gniazdo zła".
Najlepszym zestawem będzie wygodny fotel lub kanapa (wedle gustu), szklaneczka czegoś dobrego, wolne 20 minut czasu tylko dla siebie i dobre słuchawki (rekomendowane). Mam po raz kolejny plan Was zaskoczyć, ale więcej nic nie powiem.
Link do filmu:
[
www.youtube.com]
Jeżeli się Wam spodobało, kliknijcie "subskrybuj". Dzięki temu nie przegapicie kolejnego odcinka. A dla mnie będzie to motywacja do dalszej twórczości.
Na końcu połóżcie się do łóżka. Może się Wam nie przyśni :)
Pozdrawiam
Marek
--
Post zmieniony (04-02-23 13:49)