Echhh - starzy wyjadacze... A myślałem, że zmiana tematyki na inną niż historyczno-wojskowa da jakiś asumpt do dłuższej dyskusji "kurtularnej" ;-) A tu nic - dwa wpisy i rozwiązanie ;-)
Z drugiej strony jednak świadczy to tylko o tym, że modelarze to ludzie o szerokich zainteresowaniach a przede wszystkim ludzie przyzwyczajeni do "kopania" w poszukiwaniu informacji... Coś w tym jest :-)
[
www.youtube.com]
Miłego Świętowania i czekam na dalsze wyzwania.
Post zmieniony (11-11-17 09:45)