Zaloguj się Zarejestruj się
18-05-26 21:21
18-05-26 21:21
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2015
Posty - 878
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Brystol ale to "wziąść" to powinieneś chyba w Twojej wypowiedzi wziąć w cudzysłów? ;-)
A to o czym konradus pisze to gdzieś czytałem, że to rusycyzm. chociaż nie mogę teraz tego nigdzie znaleźć. Tudzież wylookać... ;-)
18-05-26 22:26
18-05-26 22:26
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
Jakie tam cudze slowo, to moje, a nie cudze
brystol jest gupi! lalalalaala!

wieje nudą, kiczem i kaszaną



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 18-05-26 22:27.
19-05-26 11:00
19-05-26 11:00
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2004
Posty - 1 997
Lukee Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Brystol ale to "wziąść" to powinieneś chyba
> w Twojej wypowiedzi wziąć w cudzysłów? ;-)
> A to o czym konradus pisze to gdzieś
> czytałem, że to rusycyzm. chociaż nie mogę teraz
> tego nigdzie znaleźć. Tudzież wylookać... ;-)


Nie mogłem się oprzeć. Ostatnio słyszałem w radio reklamę, w której zapewniano, że torebka pewnej marki "wypełnia look, każdej dziewczyny". Pewnie luk bagażowy? :-)
19-05-26 11:57
19-05-26 11:57
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
a tu Wyższa Szkoła Gotowania na Gazie:

[pl.wikipedia.org]

a jużem se myślał, że to papierowego bierdolca trzeba sie bać, ale jest jeszcze cuś gorszego
brystol jest gupi! lalalalaala!

wieje nudą, kiczem i kaszaną
19-05-26 17:44
19-05-26 17:44
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 145
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Ha, ha, ha ! Dobre !
22-05-26 11:18
22-05-26 11:18
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2015
Posty - 878
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Takie coś ostatnio dostałem (email):
"Chciałbym wskazać Państwu możliwość zarządzania benefitami w łatwy sposób, poprzez nasze intuicyjne narzędzie, jakim jest karta lunchowa."
22-05-26 21:09
22-05-26 21:09
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 145
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Wciąż słyszę "efy trzydzieste piąte" (tak mówi minister obrony Kosiniak-Kamysz) lub "efy siedemnaste" !
Panie ministrze do szkoły na lekcje polskiego - to błędne określenia !



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 22-05-26 21:11.
23-05-26 10:45
23-05-26 10:45
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
no to który z nich mówił o "efach? Kamysz czy Kosiniak? czy razem mówili? hehehe
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D
23-05-26 14:20
23-05-26 14:20
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 145
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
O "efach" mówi Kosiniak a o "trzydziestych piątych" Kamysz :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 23-05-26 14:22.
23-05-26 17:00
23-05-26 17:00
Re: Językowy miszmasz
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
Panowie, oświećcie mnie, jak powinno być zatem prawidłowo ?
brystol jest gupi! lalalalaala!

wieje nudą, kiczem i kaszaną
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować