KARTON CAFÉ
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 2 z 3
⇦
1
2
3
⇨
BeBe
25-03-13 15:17
Na forum od 2005
Relacje w toku
- 4
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 5
Posty
- 2 238
25-03-13 15:17
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
BeBe
Na forum
Od 2005
Relacje w toku
- 4
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 5
Posty
- 2 238
Klub
WAK
- Wrocławska Anarchia Kartonowa
Walnijcie sobie 10 pompek,,,
Albo pomóżcie żonom umyć okna przed świętami. ;-P
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)
Odpowiedz
Cytuj
Ryszard
25-03-13 15:31
Na forum od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
25-03-13 15:31
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
BeBe :Wielkie dzięki za rady! Nie wiem jak koledzy, ale okna myję sam a "pompek" jeśli już, to co to jest 10 - nie obrażaj ludzi!
Odpowiedz
Cytuj
Ryszard
25-03-13 18:20
Na forum od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
25-03-13 18:20
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
17. paczka papierosów (okręty z kilkoma kominami)
Odpowiedz
Cytuj
yogi
25-03-13 21:49
Na forum od 2012
Galerie
- 10
Posty
- 295
25-03-13 21:49
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
yogi
Na forum
Od 2012
Galerie
- 10
Posty
- 295
Klub
TPM
- Trójmiejski Piknik Modelarski
cygaro - łódź podwodna
Odpowiedz
Cytuj
Edekyogi
28-03-13 09:46
Na forum od 2007
Posty
- 2 081
28-03-13 09:46
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
Edekyogi
Na forum
Od 2007
Posty
- 2 081
Ryszard napisał:
> 17. paczka papierosów (okręty z kilkoma kominami)
Pięciokominowy krążownik Askold miał w Rosji przezwisko "portsigar" - z francuskiego "porte-cigare", czyli "papierośnica"
Odpowiedz
Cytuj
Ryszard
28-03-13 10:10
Na forum od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
28-03-13 10:10
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
Stonka (wagon osobowy SN)
Heniek (He-111)
PS: Edekyogi : ciekawe, nie wiedziałem. Modele wielokominowców niektórzy określaja jako "paczki papierosów", może teraz zastosowanie znajdzie nazwa "papierośnica".
Post zmieniony (28-03-13 10:15)
Odpowiedz
Cytuj
Hator
28-03-13 18:58
Na forum od 2008
Posty
- 813
28-03-13 18:58
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
Hator
Na forum
Od 2008
Posty
- 813
Klub
Kartonowy Tur
- Pasjonaci modelarstwa z Bielska Podlaskiego
Heniek to mi się kojarzy ze STARem :D
Jelon - Jelcz ciężarowy
Wirnik, czajnik, śmigło - ogólnie śmigłowce
Rosiek - KTO Rosomak
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR
Odpowiedz
Cytuj
Ryszard
28-03-13 19:32
Na forum od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
28-03-13 19:32
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
Pancerniaczek (czołg)
Odpowiedz
Cytuj
viltianus
29-03-13 07:36
Na forum od 2010
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 38
Galerie
- 7
Posty
- 1 981
29-03-13 07:36
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
viltianus
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 38
Galerie
- 7
Posty
- 1 981
Moje okrętowe pieszczoszki:
Dupcio
Dredzio
morka
Piotruś
...
i zbiorczo o niemal każdym modelu, który buduję, zwłaszcza pod koniec budowy:
Bambaryła
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika
Odpowiedz
Cytuj
Ryszard
29-03-13 08:30
Na forum od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
29-03-13 08:30
Odp: Modele wykonane - nadane nazwy
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
"Bambaryła" - super! (przenosimy do "modeli z przymróżeniem oka")
Post zmieniony (29-03-13 08:34)
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 2 z 3
⇦
1
2
3
⇨
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować