Zaloguj się Zarejestruj się
18-03-19 21:01
cantakawah

Na forum
Od 2013
Galerie - 11
Posty - 120
Projekt 50 Lat MM
Każdy modelarz... ;)
Jest więc i u mnie :) absolutnie bez uwag . klei się wyśmienicie .



















Boże ! daj mi czas ... modele już mam :)

Z modelarskim pozdrowieniem

R.W.

Ukończone: BELL AH-1F "Tzefa" , Messerschmitt Bf-110 G-4,Sherman "Maczuga" (WAK),TA - 154 Mosquito (Modelik), P-420 Sparviero GPM, F-14/A Tomcat , IK-3 Rogozarskij , Sd.Kfz.8 DB-10 , Pak 44 128mm Angraf.
W budowie: RMS TITANIC (MM), Gaz-51 "Wichura" GPM.
Temat
Autor
Odsłon
Wysłane
  4-5-6/2014 Samolot myśliwski PZL P.11c
6823
27 sty 2018 - 20:10:09
  Galeria autorska (cantakawah)
1083
18 mar 2019 - 21:01:08
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować