Zaloguj się Zarejestruj się
10-05-26 06:24
10-05-26 06:24
Śledzenie wątku
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Witam

Mam takie pytanie. Bo jak nasze forum dostało nowy silnik to ucieszyłem się że zaczęło działać śledzenie wątków. Tzn. jak pisałem posta i zaznaczałem tą opcje to przychodziły powiadomienia o odpowiedziach. Teraz widze że znowu to nie działa. Dlaczego?
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
El Comandante
Administrator
10-05-26 07:10
10-05-26 07:10
Re: Śledzenie wątku
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Otrzymuję powiadomienia mailem o nowych wpisach w śledzonych wątkach. Czyli system działa.
Sprawdź czy te maile nie trafiają do folderu spam.

Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
10-05-26 10:19
10-05-26 10:19
Re: Śledzenie wątku
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
No w tym wątku co teraz pisze też otrzymałem powiadomienie. Ale np. w wątku "Kiedy nowy nr Mały Modelarz?" w dziale Karton Cafe nie otrzymuje powiadomień. Musze sprawdzić.

---

Sprawdziłem. Mam oznaczone Śledz wątek ale nie mam w ogóle opcji "Wysyłaj powiadomienia na mój adres e-mail o nowych odpowiedziach" a przecież to ja jestem autorem tego wątku.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 10-05-26 10:22.
El Comandante
Administrator
10-05-26 11:08
10-05-26 11:08
Re: Śledzenie wątku
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Han Solo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Sprawdziłem. Mam oznaczone Śledz wątek ale nie mam
> w ogóle opcji "Wysyłaj powiadomienia na mój adres
> e-mail o nowych odpowiedziach" a przecież to ja
> jestem autorem tego wątku.


Wejdź w "Mój profil", potem "Pokaż śledzone wątki".
Tam znajdziesz ustawienia dla każdego wątku który śledzisz.

Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
10-05-26 11:24
10-05-26 11:24
Re: Śledzenie wątku
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Zrobiłem tak jak napisałeś ale moge tylko usunąć śledzenie wątku.. i tyle. Obok tytułu wątku jest "Email: nie" i nie mam możliwości tego zmienić. Co ciekawe przy wątku co teraz pisze jest taka możliwość. Podejrzewam że jak zakładałem wątek po prostu nie zaznaczyłem opcji otrzymywania potwierdzeń o odpowiedziach.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
El Comandante
Administrator
10-05-26 12:35
10-05-26 12:35
Re: Śledzenie wątku
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Han Solo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zrobiłem tak jak napisałeś ale moge tylko usunąć
> śledzenie wątku.. i tyle. Obok tytułu wątku jest
> "Email: nie" i nie mam możliwości tego zmienić. Co
> ciekawe przy wątku co teraz pisze jest taka
> możliwość. Podejrzewam że jak zakładałem wątek po
> prostu nie zaznaczyłem opcji otrzymywania
> potwierdzeń o odpowiedziach.

Najłatwiej chyba będzie jeżeli wyłączysz śledzenie wątku z ekranu proflu, po czym na ekranie wątku, przyciśnij opcję "Śledź wątek".
Tam będzie opcja żeby wysyłać powiadomienia na email.

Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
10-05-26 12:38
10-05-26 12:38
Re: Śledzenie wątku
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
No tak właśnie zrobiłem ale pojawiło się tylko "Śledz wątek".
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
El Comandante
Administrator
10-05-26 12:51
10-05-26 12:51
Re: Śledzenie wątku
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Niestety, nie wiem dlaczego nie widzisz tej opcji. Będę miał czas to sprawdzić dopiero w poniedziałek.

Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
10-05-26 12:56
10-05-26 12:56
Re: Śledzenie wątku
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
OK spoko.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
El Comandante
Administrator
10-05-26 19:14
10-05-26 19:14
Re: Śledzenie wątku
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Udało mi się znaleźć klika minut na przetestowanie problemu. Wykorzystując użytkownika testowego, jestem w stanie dodać notyfikacje przez email.
Klikam w link "Śledź wątek":


Po kliknięciu powyższego, widzę ekran gdzie mogę zaznaczyć opcję "Wyślij email":



Przeglądałem kod, nie ma opcji wyłączenia tego per użytkownik więc powinieneś widzieć dokładnie to samo.

Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować