Han Solo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zrobiłem tak jak napisałeś ale moge tylko usunąć
> śledzenie wątku.. i tyle. Obok tytułu wątku jest
> "Email: nie" i nie mam możliwości tego zmienić. Co
> ciekawe przy wątku co teraz pisze jest taka
> możliwość. Podejrzewam że jak zakładałem wątek po
> prostu nie zaznaczyłem opcji otrzymywania
> potwierdzeń o odpowiedziach.
Najłatwiej chyba będzie jeżeli wyłączysz śledzenie wątku z ekranu proflu, po czym na ekranie wątku, przyciśnij opcję "Śledź wątek".
Tam będzie opcja żeby wysyłać powiadomienia na email.
Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<