Han Solo Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> to dlatego że to dział Karton Cafe???
To jest właśnie informacja której zabrakło. Testowałem główne forum i dział z pytaniami....
To jedno forum miało źle ustawione opcje. Powinno już działać.
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<