TESTY - PYTANIA - UWAGI
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Wojciech Cięciwa
04-12-21 20:22
Na forum od 2003
Posty
- 2 111
04-12-21 20:22
[Szufladki] Jak dodać model ?
Wojciech Cięciwa
Na forum
Od 2003
Posty
- 2 111
No właśnie, jak dodać model do szufladek ?
Chciałem wystawić model ale nie wiem jak. Może jakiś samouczek : ;)
Zakład doświadczalny i biuro projektowe -
ZAMKNIĘTE
bezapelacyjnie do odwołania.
Odpowiedz
Cytuj
Kruszyna
04-12-21 22:26
Na forum od 2018
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 2
Galerie
- 3
Posty
- 726
W Rupieciarni
- 1
04-12-21 22:26
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
Kruszyna
Na forum
Od 2018
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 2
Galerie
- 3
Posty
- 726
W Rupieciarni
- 1
Sam kiedyś próbowałem to zrobić, podczepiam się pod pytanie :)
Pozdrawiam
Wojtek
W budowie:
Szkuta Wiślana
Ukończone:
A7V
|
Wieża Nyska w Otmuchowie
|
Crusader III
|
Tiger I
|
Łódź z Gokstad
Odpowiedz
Cytuj
Arek
04-12-21 23:20
Na forum od 2003
Galerie
- 1
Posty
- 224
04-12-21 23:20
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
Arek
Na forum
Od 2003
Galerie
- 1
Posty
- 224
A czytaliście to: [
www.konradus.com
] ?
Odpowiedz
Cytuj
Ryszard
05-12-21 08:27
Na forum od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
05-12-21 08:27
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 153
W Rupieciarni
- 20
Szufladki szufladkami ale czy kiedyś zostanie przywrócona opcja wglądu w galerie i relacje w toku ? Oto jest pytanie !
Odpowiedz
Cytuj
Kruszyna
05-12-21 09:09
Na forum od 2018
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 2
Galerie
- 3
Posty
- 726
W Rupieciarni
- 1
05-12-21 09:09
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
Kruszyna
Na forum
Od 2018
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 2
Galerie
- 3
Posty
- 726
W Rupieciarni
- 1
@Arek, oczywiście.
W 2018 roku wysłałem wiadomość na wskazany adres i do tej pory zero odzewu :)
Pozdrawiam
Wojtek
W budowie:
Szkuta Wiślana
Ukończone:
A7V
|
Wieża Nyska w Otmuchowie
|
Crusader III
|
Tiger I
|
Łódź z Gokstad
Odpowiedz
Cytuj
lubię placki
05-12-21 09:38
Na forum od 2017
Posty
- 252
05-12-21 09:38
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
lubię placki
Na forum
Od 2017
Posty
- 252
Witam, a ja nie mogę pisać postów bo jest ciemny obraz?O dziwo z innych urządzeń działa. Pozdrawiam serdecznie Jacek.
modele to moja pasja.jn
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować