Zaloguj się Zarejestruj się
04-12-21 20:22
Na forum od 2003
Posty - 2 111
04-12-21 20:22
[Szufladki] Jak dodać model ?
Na forum
Od 2003
Posty - 2 111
No właśnie, jak dodać model do szufladek ?
Chciałem wystawić model ale nie wiem jak. Może jakiś samouczek : ;)
Zakład doświadczalny i biuro projektowe - ZAMKNIĘTE bezapelacyjnie do odwołania.
04-12-21 22:26
Na forum od 2018
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 726
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
04-12-21 22:26
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
Sam kiedyś próbowałem to zrobić, podczepiam się pod pytanie :)
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Szkuta Wiślana
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I | Łódź z Gokstad
04-12-21 23:20
Na forum od 2003
Galerie - 1
Posty - 224
04-12-21 23:20
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
Na forum
Od 2003
Galerie - 1
Posty - 224
A czytaliście to: [www.konradus.com] ?
05-12-21 08:27
Na forum od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
05-12-21 08:27
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Szufladki szufladkami ale czy kiedyś zostanie przywrócona opcja wglądu w galerie i relacje w toku ? Oto jest pytanie !
05-12-21 09:09
Na forum od 2018
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
Posty - 726
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
05-12-21 09:09
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
@Arek, oczywiście.
W 2018 roku wysłałem wiadomość na wskazany adres i do tej pory zero odzewu :)
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Szkuta Wiślana
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I | Łódź z Gokstad
05-12-21 09:38
Na forum od 2017
Posty - 252
05-12-21 09:38
Odp: [Szufladki] Jak dodać model ?
Na forum
Od 2017
Posty - 252
Witam, a ja nie mogę pisać postów bo jest ciemny obraz?O dziwo z innych urządzeń działa. Pozdrawiam serdecznie Jacek.
modele to moja pasja.jn
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować