jak dla mnie najlepszą opcją jest jeszcze to że potem po udostępnieniu takich zdjęć już na forum i wykryciu że coś jest źle skadrowane, albo za duże albo trzeba dodać jakąś strzałke albo ramke na zdjęciu - wystarczy przeedytować to zdjęcie na dysku lokalnym -> ono się zsynchronizuje z chmurą => i na forum bez edycji postów będzie już od razu poprawione.