Witam. Najpierw była lornetka kolegi, a teraz jest mundur mojego dziadka ;) Tak w skrócie. Z dziecinnych lat pamiętam jak dziadek mi opowiadał o kampanii wrześniowej zakończonej obroną Warszawy i niewolą. Po dosłownie latach poszukiwań udało mi się odnaleźć w jednym z rodzinnych albumów zdjęcie dziadka. I tu moja prośba o jakieś szczegóły bo absolutnie nie znam się na mundurach a coś mi nie gra. Krój bluzy, patki, szabla ??? Dziadek z tego co mi coś świta po łepetynie mówił, że był artylerii, ale na 100 % nie będę się przy tym upierać. Pomożecie ? ;)
--
Post zmieniony (15-08-21 21:09)