Model skleiłem 13 lat temu. Nie było żadnych problemów przy budowie. Jest to model bez żadnego retuszu, nieco uszkodzony - brak osłony goleni przedniej podwozia, zapadnięta nieco osłona "kapsułowa" na dziobie, oraz jednego działka w gondoli ogonowej.