LOTNICTWO
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Łosiu
11-01-24 20:08
Na forum od 2004
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 4
Galerie
- 1
Posty
- 1 828
W Rupieciarni
- 2
11-01-24 20:08
Ciekawe zdjęcia
Łosiu
Na forum
Od 2004
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 4
Galerie
- 1
Posty
- 1 828
W Rupieciarni
- 2
Cześć
Na forum WIX wrzucają ciekawe kolorowe zdjęcia samolotów z IIw św.
[
www.warbirdinformationexchange.org
]
11 strona pierwsze od góry. Zobaczcie jak pomalowany jest ten Texan :-) Ciekawe co by się stało gdyby ktoś tak model wydał ;-)
Się robi: coś...
skończone
ORP Błyskawica 1:300 MO
,
OS2U Kingfisher 1:33 Orlik
,
Nowgorod 1:200 Pro-Model
,
Kamow A-7 1:33 Orlik
,
TKS 1:25 GPM
,
Od2 1:25 Modelik
,
ISU-152 Modelik 1:25
Odpowiedz
Cytuj
Rafael
Moderator
26-01-24 13:02
Na forum od 2002
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 12
Galerie
- 6
Posty
- 5 094
26-01-24 13:02
Odp: Ciekawe zdjęcia
Rafael
Moderator
Na forum
Od 2002
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 12
Galerie
- 6
Posty
- 5 094
Klub
ŁSM
- Łódzka Siesta Modelarska
:D
Pozdrowienia
Rafael
LSM
member ;)
Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)
Odpowiedz
Cytuj
Jaroslav
15-02-24 09:59
Na forum od 2007
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 3
Galerie
- 10
Posty
- 1 809
W Rupieciarni
- 1
15-02-24 09:59
Odp: Ciekawe zdjęcia
Jaroslav
Na forum
Od 2007
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 3
Galerie
- 10
Posty
- 1 809
W Rupieciarni
- 1
To sprawka szatanistów ;P
GG 6801515
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować