Tylko nie wiem czy mnie admin nie skarci bo model szpachlowania i malowany…
Ale co tam przećwiczę robienie i wstawianie fotek przed pełnowymiarową relacją kolejnego modelu…
A w sumie dawno nie było takich prac więc i coś z techniki i warsztatu będzie można podpatrzeć
Jak na razie only Royal Navy choć nie wykluczam IJN