Zaloguj się Zarejestruj się
28-02-21 13:22
USS MISSOURI
SID
Na forum
Od 2017
Posty - 15
Witam mam pytanie odnośnie Mighty Mo... czy oprócz ebooka posiada ktoś z was jakieś plany na rok 44
w kamo??
jest tu trochę linków na forum ale nie idzie ich otworzyć, sam posiadam sporo zdjęć ale może mnie ktoś czymś zaskoczy...

Post zmieniony (24-03-21 05:22)
23-03-21 21:28
Odp: USS MISSOURI
Janisz
Na forum
Od 2003
Posty - 976
W Rupieciarni - 1
na 1943 może być ciężko bo on wszedł do służby w czerwcu 1944 ;-)

--

Post zmieniony (23-03-21 21:29)
24-03-21 05:22
Odp: USS MISSOURI
SID
Na forum
Od 2017
Posty - 15
Sorki źle napisałem...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować