Witam mam pytanie odnośnie Mighty Mo... czy oprócz ebooka posiada ktoś z was jakieś plany na rok 44
w kamo??
jest tu trochę linków na forum ale nie idzie ich otworzyć, sam posiadam sporo zdjęć ale może mnie ktoś czymś zaskoczy...
Post zmieniony (24-03-21 05:22)