Jeśli ktokolwiek chce narysować, sporządzić, plany modelarskie, to właśnie tak mają wyglądać jak te prezentowanego DS'a. Są bardzo przejrzyste, delikatna kreska rysunkowa, rzuty poglądowe czytelne. To w oczach modelarza zasługuje na uznanie i chętnie się do nich zagląda jako materiału poglądowego budując inne jednostki z tego okresu (nawet model z MM). Dawno takich planów nie było. Grzesiu - też kupuję Modelarza gdzieś od '74r. i tak mi zostało do dziś, tj. co miesiąc kolejny numer. Nie zawsze znajdę coś dla siebie, ale tak już zostało. Hehe.
Pozdrawiam - SpecModel