Wczesne wersje miały bandaże, były to kola tłoczone z bandażem perforowanym.
Koła stalowe z amortyzacja wewnętrzna wprowadzono w STZ, gdy pod naporem Niemców były problemy z dostawami kauczuku/gum.
Km na wieży jeśli gdzieś się pojawił to raczej w modyfikacji polowej, za to km na wieży częściej spotkałeś na wozach BT.