A dlaczego się nie chwalisz Mistrzostwami Świata w Dortmundzie??Otwieram MODELARZA a tam zdjęcia SCHARNHORSTA i........v-ce mistrzostwo świata zdobyte właśnie tym cackiem!!!I jak tu znaleźć motywację czytając coś takiego??Ogromne gratulacje!!Pozdrawiam!!!
"Tworzy mnie dyscyplina, żadna motywacja"