Zaloguj się Zarejestruj się
03-06-26 14:37
Na forum od 2005
Relacje z galerią - 19
Galerie - 77
Posty - 1 327
Projekt 50 Lat MM
03-06-26 14:37
[G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
Na forum
Od 2005
Relacje z galerią - 19
Galerie - 77
Posty - 1 327
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Cześć
Od momentu kiedy pierwszy raz zobaczyłem wydanie tego samolotu postanowiłem go zbudować.
Do opracowania nie mam uwag. Model buduje się przyjemnie i nie zauważyłem jakiś poważnych mankamentów. Szkoda, że autor opracowania nie wziął pod uwagę możliwości wykonania otwartych klap. Na pewno to uatrakcyjniło by ten model. Mnie to nie przeszkodziło – sam je dodałem :)
Oczywiście model malowany. Postanowiłem wykonać go w barwach Włoskiego lotnictwa.
Zapraszam do galerii:




Jak zwykle wykonałem mnóstwo zdjęć na różnych tłach. Jakoś nie mogę zdecydować się na konkretne tło ;)
[photos.app.goo.gl]

Postanowiłem także, podobnie jak StuG, pobawić się AI :)
Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
A6M5 Zero, A6M3 Zero, A6M2 Zero, MiG-21UM, HS-123, Su-27UBM, MiG-29MU.

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501



Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 03-06-26 21:50.
03-06-26 15:38
Na forum od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
03-06-26 15:38
Re: [G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Wspaniały !
03-06-26 15:46
Na forum od 2009
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 3
Posty - 2 008
03-06-26 15:46
Re: [G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 3
Posty - 2 008
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Piękny model! Gratuluję! Jak zwykle jest co oglądać. Skynet fajne tło Ci wygenerował :)
Pozdrawiam!
03-06-26 17:47
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
03-06-26 17:47
Re: [G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Kolejne cacko w Twoim wykonaniu.

Naprawdę super się to ogląda.
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
MARIUSZ Moderator
03-06-26 19:14
Na forum od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
03-06-26 19:14
Re: [G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Przepiękny!
Trzymasz najwyższy poziom!
Niewtajemniczeni będą wątpić czy to model kartonowy!
Gratulacje!
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
04-06-26 19:13
Na forum od 2006
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 7
Posty - 275
Projekt 50 Lat MM
04-06-26 19:13
Re: [G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 7
Posty - 275
Projekt 50 Lat MM
Jak zwykle fantastycznie! Pięknie wymalowany kamuflaż.
06-06-26 22:11
Na forum od 2023
Posty - 142
06-06-26 22:11
Re: [G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
Na forum
Od 2023
Posty - 142
Malowaniec! Fajny. Jak sobie dałeś radę z nitowaniem?
07-06-26 10:45
Na forum od 2005
Relacje z galerią - 19
Galerie - 77
Posty - 1 327
Projekt 50 Lat MM
07-06-26 10:45
Re: [G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
Na forum
Od 2005
Relacje z galerią - 19
Galerie - 77
Posty - 1 327
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
Dzięki za pozytywne opinie nt tego modelu. Cieszę się, że się spodobał:)

Majk79 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Malowaniec! Fajny. Jak sobie dałeś radę z
> nitowaniem?

Wykonałem je za pomocą poniższych narzędzi:

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
A6M5 Zero, A6M3 Zero, A6M2 Zero, MiG-21UM, HS-123, Su-27UBM, MiG-29MU.

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 07-06-26 10:50.
El Comandante Administrator
07-06-26 13:12
Na forum od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 523
07-06-26 13:12
Re: [G] Reggiane Re 2000_MSmodel 051 - Włoskie malowanie
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 523
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Piękny model, jak zwykle świetnie wykonany!
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować