Cześć
Od momentu kiedy pierwszy raz zobaczyłem wydanie tego samolotu postanowiłem go zbudować.
Do opracowania nie mam uwag. Model buduje się przyjemnie i nie zauważyłem jakiś poważnych mankamentów. Szkoda, że autor opracowania nie wziął pod uwagę możliwości wykonania otwartych klap. Na pewno to uatrakcyjniło by ten model. Mnie to nie przeszkodziło – sam je dodałem :)
Oczywiście model malowany. Postanowiłem wykonać go w barwach Włoskiego lotnictwa.
Zapraszam do galerii:
Jak zwykle wykonałem mnóstwo zdjęć na różnych tłach. Jakoś nie mogę zdecydować się na konkretne tło ;)
[
photos.app.goo.gl]
Postanowiłem także, podobnie jak StuG, pobawić się AI :)
Zmieniany 5 raz(y). Ostatnia zmiana 03-06-26 21:50.