Zaloguj się Zarejestruj się
02-06-26 20:07
02-06-26 20:07
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2005
Posty - 143
Świetnie sklejony model.
Czy na osłonę kabiny użyłeś wytłoczki producenta? Jeśli tak to ciekawi mnie czy jest dopasowana.
03-06-26 22:51
03-06-26 22:51
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2014
Relacje z galerią - 8
Galerie - 17
Posty - 1 501
Projekt 50 Lat MM
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Co ty komentować. Jak zwykle u Stacha pięknie wykonany model.
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)
03-06-26 23:25
03-06-26 23:25
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 151
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Super wykonanie !
07-06-26 21:39
07-06-26 21:39
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 30
Posty - 2 321
W Rupieciarni - 16
Projekt 50 Lat MM
moskit Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy na osłonę kabiny użyłeś wytłoczki producenta?
> Jeśli tak to ciekawi mnie czy jest dopasowana.

Tak, jest to wytłoczka od producenta i pasuje. Jest nawet całkiem przejrzysta :)
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.
08-06-26 14:54
08-06-26 14:54
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2005
Posty - 143
Dzięki za odpowiedź.
09-06-26 22:32
09-06-26 22:32
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2017
Posty - 252
Cześć, świetny model super wykonanie, pozdrawiam serdecznie.
modele to moja pasja.jn
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować