moskit Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy na osłonę kabiny użyłeś wytłoczki producenta?
> Jeśli tak to ciekawi mnie czy jest dopasowana.
Tak, jest to wytłoczka od producenta i pasuje. Jest nawet całkiem przejrzysta :)