Dzięki wszystkim!
Seweryn Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Można te zasobniki kupić?
Zasobniki będą do pobrania za free :)
> Errata do druku czy z wydawnictwa?
Errata z wydawnictwa
Lukee Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ale przyczepię się - oczywiście z zazdrości,
> zawiści i reszty podłych pobudek, zestaw czujników
> na dziobie jest cały krzywy. :-P
Tak, to prawda. Jak wspomniałem, gotowy model był przez dobre dwa miesiące przekładany z kąta w kąt i parę razy przywaliłem tymi antenami o coś albo czymś zahaczyłem, no zdarza się. Będę chciał tam wstawić jakieś toczone rury, ale np. Model Master nie ma do Su-22 w 1:32. Ponoć te od Su-25 by pasowały i są w 1:32 ale nie jestem pewien. Na razie jest tak.
modellot1 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> teraz jest taki poziom w odkurzaczach ze Su22 to
> chyba za malo - ani ten ani ten nie weszly do
> pierwszej trojki . W niemczech tez juz ktos klei zabawke
> 181 cm na metr w glab
Jeżeli ktoś ma parcie na medale to musi znaleźć mniej obsadzoną konkurencję niż "odkurzacze", a jeżeli ktoś chce mieć Su-22 na półce to powinien go skleić i mieć to gdzieś czy wejdzie do pierwszej trójki.
181 cm na metr w głąb to imponujący wynik.