Zaloguj się Zarejestruj się
31-05-26 21:52
31-05-26 21:52
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 12
Galerie - 37
Posty - 1 980
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Lodzio-miodzio, jak zwykle dobra robota w Twoim wykonaniu.
01-06-26 08:45
01-06-26 08:45
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Śliczny, też chciałem go popełnić ale straciłem chęci po Twoim ;-)
Ale przyczepię się - oczywiście z zazdrości, zawiści i reszty podłych pobudek, zestaw czujników na dziobie jest cały krzywy. :-P
Ale pozostałe wykonane perfekcyjnie :-)
01-06-26 10:02
01-06-26 10:02
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM
01-06-26 15:18
01-06-26 15:18
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2011
Posty - 1 408
W Rupieciarni - 47
teraz jest taki poziom w odkurzaczach ze Su22 to chyba za malo - ani ten ani ten nie weszly do pierwszej trojki . W niemczech tez juz ktos klei zabawke 181 cm na metr w glab
01-06-26 15:19
01-06-26 15:19
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2011
Posty - 1 408
W Rupieciarni - 47
teraz jest taki poziom w odkurzaczach ze Su22 to chyba za malo - ani ten ani ten nie weszly do pierwszej trojki . W
niemczech tez juz ktos klei zabawke 181 cm na metr w glab
01-06-26 15:23
01-06-26 15:23
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2003
Posty - 793
Konkursy są na jakość wykonania
Seweryn
01-06-26 17:26
01-06-26 17:26
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 30
Posty - 2 321
W Rupieciarni - 16
Projekt 50 Lat MM
Dzięki wszystkim!


Seweryn Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Można te zasobniki kupić?

Zasobniki będą do pobrania za free :)

> Errata do druku czy z wydawnictwa?

Errata z wydawnictwa


Lukee Napisał(a):
-------------------------------------------------------

> Ale przyczepię się - oczywiście z zazdrości,
> zawiści i reszty podłych pobudek, zestaw czujników
> na dziobie jest cały krzywy. :-P

Tak, to prawda. Jak wspomniałem, gotowy model był przez dobre dwa miesiące przekładany z kąta w kąt i parę razy przywaliłem tymi antenami o coś albo czymś zahaczyłem, no zdarza się. Będę chciał tam wstawić jakieś toczone rury, ale np. Model Master nie ma do Su-22 w 1:32. Ponoć te od Su-25 by pasowały i są w 1:32 ale nie jestem pewien. Na razie jest tak.


modellot1 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> teraz jest taki poziom w odkurzaczach ze Su22 to
> chyba za malo - ani ten ani ten nie weszly do
> pierwszej trojki . W niemczech tez juz ktos klei zabawke
> 181 cm na metr w glab


Jeżeli ktoś ma parcie na medale to musi znaleźć mniej obsadzoną konkurencję niż "odkurzacze", a jeżeli ktoś chce mieć Su-22 na półce to powinien go skleić i mieć to gdzieś czy wejdzie do pierwszej trójki.

181 cm na metr w głąb to imponujący wynik.
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.
01-06-26 17:53
01-06-26 17:53
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2001
Posty - 693
modellot1 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> zabawke 181 cm na metr w glab

znaczy miejsce wiecznego odpoczynku se rychtuje?

;>
Pozdrówka
Agand
01-06-26 22:00
01-06-26 22:00
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
Na forum
Od 2023
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
Posty - 27
Ależ on ładny
StuGu
Moderator
02-06-26 09:04
02-06-26 09:04
Re: [G] Su-22 M4 Answer/MS Model Nr 52
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 897
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Stachoo - koła zarąbiście wyszły - reszta też ujdzie:-)
Miło było śledzić też Twoje poczynania na SnE i nie tylko, okraszone przerwami z powodu braku weny:)
Świetny model, świetna robota!
StuGu
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować