Cześć,
ostatnio udało mi się skleić model bomby latającej JB-2. Jest to amerykańska kopia niemieckiego pocisku V-1. Model jest z wydawnictwa Kartonowa encyklopedia lotnictwa w skali 1:50, nie jest duży. Części zajmowały pół strony A4.
Samo opracowanie jest ok, do segmentów dodawałem paski łączące, więc i tak musiałem szlifować wręgi. Papier wycinanki jest taki sobie. Teraz dodatkowo usztywniłbym skrzydła, bo jedna wręga podklejona kartonem 0,5mm powoduje, że się trochę wyginają. Model retuszowałem temperami i w większości sklejałem klejem BCG.