Właśnie otrzymałem wiadomość o śmierci Marka Zugaja. Bywał na forum (chociaż z tego, co mówiła córka nic nie wrzucał) i dwa razy pojawił się na spotkaniach GEKO. Niech spoczywa w pokoju.
Pozdrowienia
Kaz
"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan