FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Matrix OST
26-05-26 16:08
Na forum od 2005
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 3
Galerie
- 7
Posty
- 458
26-05-26 16:08
[G] TS-16 RD GROT - ORLIK nr 126
Matrix OST
Na forum
Od 2005
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 3
Galerie
- 7
Posty
- 458
Witam.
Galeria modelu jak w temacie.
Sklejony ok. 2 lata temu.
Bardzo przyjemny w klejeniu.
Z bomb jestem niezadowolony. Jakoś chyba spieszyłem się i stąd takie efekt.
W realizacji:
Su-7 BM
Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17
PZL P-11.c
Reszel Zamek Biskupi
PWS-A
Lublin R-XIII D
AH-64A Apache
Ford T
Odpowiedz
Cytuj
Windus
26-05-26 20:46
Na forum od 2004
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 5
Posty
- 1 375
W Rupieciarni
- 2
26-05-26 20:46
Re: [G] TS-16 RD GROT - ORLIK nr 126
Windus
Na forum
Od 2004
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 5
Posty
- 1 375
W Rupieciarni
- 2
Bardzo ładny, gratuluję.
Bomby są w porządku nie wiem co Ci się nie podoba.
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra",
PZL W3-W "Sokół",
Pantera,
Sopwith F.1 Camel,
Hawker Hurricane Mk.IIB,
Messerschmitt Me 109 F-4,
F-104G Starfighter,
Mirage F1CT
PZL.37B "Łoś"
W toku:
IJN Oyodo
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 1 z 1
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować