Zaloguj się Zarejestruj się
24-05-26 11:00
24-05-26 11:00
[R] Tirpitz, 1:200 GPM
Na forum
Od ???
Relacje w toku - 2
Posty - 35
Cześć wszystkim
Witamy w trzeciej części serii o flotylli. A oto Tirpitz.
Statek jest już ukończony, ale nie wszystkie zdjęcia zostały opublikowane.




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 07-06-26 13:15.
24-05-26 12:18
24-05-26 12:18
Re: Tirpitz
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
Dobra robota ! Gratuluję .
Pozdrawiam !
31-05-26 10:08
31-05-26 10:08
Re: Tirpitz
Na forum
Od ???
Relacje w toku - 2
Posty - 35
07-06-26 10:04
07-06-26 10:04
Re: Tirpitz
Na forum
Od ???
Relacje w toku - 2
Posty - 35
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować