Zaloguj się Zarejestruj się
20-05-26 21:16
20-05-26 21:16
[R] Supermarine Spitfire Vb Trop Answer
Na forum
Od 2026
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
Posty - 17
Witam brać modelarską!
Żeby nie było, że się w zdrobnieniu opierdzielam wrzucam fotki ze świeżo zaczętego modelu Spita Vb od Answer. Mam nadzieje, że jest to dobry model na drodze do modeli Hala.
Model zdobyłem z wręgami na ostatniej Kartonowej Syrence w Warszawie. Teraz po ciężkim i stresującym etapie egzaminu ósmoklasisty zaczynamy zabawę. Model jest budowany jednocześnie z TS-11 Iskrą od MSModel, niestety jest już za późno na relacjonowanie owego modelu.
Mam nadzieje, że przez okres wakacji i jednocześnie stresu przed wynikami uda mi się go nie spaprać(: Na szczęście po sprawdzeniu odpowiedzi z różnych źródeł, szacuje wyniki na: j. polski~60-70% matma~94% angielski~+90%.
Ale to nie o tym tutaj mowa, fotki Spita na obecny moment:

[zapodaj.net]

[zapodaj.net]

Obecnie czekam na zamówione farbki do retuszu. Nie za bardzo wiedziałem jak te zdjęcia wkleić, więc po prostu dałem link do strony na które je zgrałem.
Będzie kontynuowane(:
„Moje supermoce? Potrafię przez 4 godziny patrzeć na kawałek papieru i zastanawiać się, jak go zgiąć, żeby nie pękł.”
Pozdrawiam, Borys
MARIUSZ
Moderator
21-05-26 16:23
21-05-26 16:23
Re: [R] Supermarine Spitfire Vb Trop Answer
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Spróbuj wstawiać kody zdjęcia z miniaturką ( na forum). Przeglądałem to,co wstawiłeś i tam jest taka opcja.
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
El Comandante
Administrator
21-05-26 17:45
21-05-26 17:45
Re: [R] Supermarine Spitfire Vb Trop Answer
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
MARIUSZ Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Spróbuj wstawiać kody zdjęcia z miniaturką ( na
> forum). Przeglądałem to,co wstawiłeś i tam jest
> taka opcja.

Nie wspomnę o możliwości wrzucania zdjęć na forum, bez potrzeby korzystania z zewnętrznych serwisów....
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować