Masz na mysli takie coś w kształcie litery U wklejane w 2 otwory?
Zawsze wyginam dłuższe druty i wklejam w otwory.
Malować sugeruję po wklejeniu (sam maluję w całości), choć widziałem też świetnie wykonane wklejane już pomalowane.
Nic nie zaginam od środka.
Jak wyginać druty w sposób powtarzalny już pokazywałem, ale za jakiś czas będę robił aktualizację Portera i wtedy pokażę jeszcze raz - na razie nie mam materiału zdjęciowego.
Pozdrawiam
QŃ
------------------------------------------------------------------------