Zapowiada się ciekawie :-) uwielbiam szmatopłaty tak jak i szmatowielopłaty :-). Ale zmartwiła mnie uwaga o relacji bardziej obrazkowej. Sam mam ten model w wersji 2D więc chciałbym wiedzieć co jest skopane, co jest świetnie spasowane i jak się ogólnie składa. Więc mam nadzieję, że puścisz trochę farby? ;-)