Zaloguj się Zarejestruj się
17-05-26 20:49
17-05-26 20:49
[R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM
Witam.
Wrzucę kilka zdjęć ze sklejania.
Okładka na pewno jest wszystkim znana. Jest to wizja artystyczna podniebnego pojedynku.
Póki co klei się wyśmienicie.







Nie widziałem jeszcze na forach sklejonej tej wersji modelu. Wersja atlantycka gdzieś jest...

Postanowiłem mało pisać, a wrzucać zdjęcia...

Dziękuję.
18-05-26 06:52
18-05-26 06:52
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 151
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Super, piękny pterodaktyl !
Powodzenia w budowie !
Napisałeś odnośnie okładki : " Jest to wizja artystyczna podniebnego pojedynku. " Raczej jest to S-F !
Samoloty Vimy nie brały udziału w I WŚ i nie mógł zaistnieć pojedynek z atakującym go Fokkerem Dr. I.
Weszły na wyposażenie dywizjonów bombowych RAF- u dopiero w połowie 1919 r. ale grafika p. Wróbla piękna.
Pozdrawiam
18-05-26 07:19
18-05-26 07:19
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 1 370
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
18-05-26 07:54
18-05-26 07:54
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM
Windus Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Matrix OST żyjesz:)
> Dobrze, że kleisz.
> Powodzenia.


Żyję, aczkolwiek we środę czeka mnie operacja usunięcia woreczka żółciowego....
18-05-26 09:33
18-05-26 09:33
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Zapowiada się ciekawie :-) uwielbiam szmatopłaty tak jak i szmatowielopłaty :-). Ale zmartwiła mnie uwaga o relacji bardziej obrazkowej. Sam mam ten model w wersji 2D więc chciałbym wiedzieć co jest skopane, co jest świetnie spasowane i jak się ogólnie składa. Więc mam nadzieję, że puścisz trochę farby? ;-)
18-05-26 10:13
18-05-26 10:13
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 1 370
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
Podobno jesteś z Olsztyna.
Jak coś mogę podrzucić jakieś jedzenie czy picie do szpitala :)
18-05-26 11:46
18-05-26 11:46
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 151
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Zabieg to nic specjalnego. Laparoskopia trzy, cztery 1,5 cm nacięcia (po roku ani śladu). Jedyny problem to dieta po zabiegu.
Zdrowia życzę
18-05-26 14:06
18-05-26 14:06
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM


Klei się przyjemnie.
Jedynie co "przerobiłem" to w części 8 (sam przód samolotu) zrobiłem krążek, pod podstawkę KMu, z tektury. Wydało mi się to słusznym krokiem.
19-05-26 13:01
19-05-26 13:01
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2010
Posty - 399
Okładka nie jest mi znana, także proszę nie uogólniać, a stare i dobre zasady wskazują aby się pojawiła.
26-05-26 08:26
26-05-26 08:26
Re: [R] Vickers Vimy Gomix
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM
Windus Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Podobno jesteś z Olsztyna.
> Jak coś mogę podrzucić jakieś jedzenie czy picie
> do szpitala :)


Dzięki, ale już odpoczywam w domu ;-)

Okładka

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować