Roboty sie toczą, zapylanie otoczenia zakończone.
Poszycie denne, 3 duże elementy z narysowanymi segmentami blach, zacząłem jednak przyklejać segment po segmencie.
Wycinam je pojedynczo, nie skalpelem przy linijce, ino obleśnie zardzewiałymi nożyczkami.
Co z tego wyjdzie, nie wiem, jak mie sie znudzi, to przykleje reszte w całości.
Kanty segmentów obmazuje ogryzkiem B 12.
AKtualizyjum za kilka dni, bo musze mieć czas na lepienie tych cegłopodobnych segmentów.
czy te segmenty odpowiadają rzeczywistości , czy autor je wyssał z palca, albo zrobił na podstawie jakiś planów, albo czy zrobił je na oko, bo pasy to lepiej jak klasycznie,
to mie to wicie rozumicie, mam głęboko w depozycie

brystol jest gupi! lalalalaala!
wieje nudą, kiczem i kaszaną