Zaloguj się Zarejestruj się
10-05-26 09:29
10-05-26 09:29
[R] ss Kraków, JSC 42, skala 1:400.
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 26
Relacje z galerią - 28
Galerie - 34
Posty - 559
Projekt 50 Lat MM
Witam.
Dzięki uprzejmości JSC nabyłem od nich reprint starego modelu ss Kraków. Jest to model taki w między czasie ale uzupełnia moją kolekcję floty cywilnej. Od siebie dodam kilka detali co mam nadzieję wzbogaci go trochę wizualnie. Zapraszam więc do relacji.














Na prośbę wydawnictwa okładka z internetu.

Pozdrawiam Michał.
20-05-26 23:02
20-05-26 23:02
Re: [R] ss Kraków, JSC 42, skala 1:400.
Na forum
Od 2011
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
Posty - 129
Projekt 50 Lat MM
Zasiadam i oglądam
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować