Witam.
Dzięki uprzejmości JSC nabyłem od nich reprint starego modelu ss Kraków. Jest to model taki w między czasie ale uzupełnia moją kolekcję floty cywilnej. Od siebie dodam kilka detali co mam nadzieję wzbogaci go trochę wizualnie. Zapraszam więc do relacji.