Witam, cale wieki nic nie wydawalismy ale wreszcie pojawil sie nasz nowy model tym razem amerykanskiego niszczyciela USS Selfridge typu Porter w wygladzie i kamo na 1944 rok. Jest to najgrubszy zeszyt jaki wydalismy do tej pory,rowne 50 stron. Dostepny w Polsce w wydawnictwie Fantom.Zakladam ze cena bedzie 120PLN. Autorem modelu jest Krzysztof Wasylewicz. Jak zwykle bardzo zdetalizowany z mnostwem drobnicy dla doswiadczonych modelarzy. Co do akcesoriow na razie mamy szkielety i lufy- one powinny byc dostepne w Polsce pewnie gdzies za 2 tygodnie.W pozniejszym czasie beda maszty i blachy, ktore sa juz narysowane. Ze wzgledow osobistych poki co model w UK nie bedzie dostepny bo po prostu przez nastepne 2-3 tygodnie fizycznie prawie nie bedzie mnie w domu z przyczyn niezaleznych ode mnie czyli "sluzbowych".W chwili dostepnosci w UK pojawi sie wpis na stronie. Mam nadzieje ze model bedzie sie podobal.