Zaloguj się Zarejestruj się
08-05-26 23:15
08-05-26 23:15
[Nowosc] Card Fleet No.10 American Porter class destroyer USS "Selfridge" DD-357
Na forum
Od 2012
Posty - 80
Witam, cale wieki nic nie wydawalismy ale wreszcie pojawil sie nasz nowy model tym razem amerykanskiego niszczyciela USS Selfridge typu Porter w wygladzie i kamo na 1944 rok. Jest to najgrubszy zeszyt jaki wydalismy do tej pory,rowne 50 stron. Dostepny w Polsce w wydawnictwie Fantom.Zakladam ze cena bedzie 120PLN. Autorem modelu jest Krzysztof Wasylewicz. Jak zwykle bardzo zdetalizowany z mnostwem drobnicy dla doswiadczonych modelarzy. Co do akcesoriow na razie mamy szkielety i lufy- one powinny byc dostepne w Polsce pewnie gdzies za 2 tygodnie.W pozniejszym czasie beda maszty i blachy, ktore sa juz narysowane. Ze wzgledow osobistych poki co model w UK nie bedzie dostepny bo po prostu przez nastepne 2-3 tygodnie fizycznie prawie nie bedzie mnie w domu z przyczyn niezaleznych ode mnie czyli "sluzbowych".W chwili dostepnosci w UK pojawi sie wpis na stronie. Mam nadzieje ze model bedzie sie podobal.
09-05-26 07:44
09-05-26 07:44
Re: [Nowosc] Card Fleet No.10 American Porter class destroyer USS "Selfridge" DD-357
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
I to jest wiadomość :-)
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
11-05-26 09:04
11-05-26 09:04
Re: [Nowosc] Card Fleet No.10 American Porter class destroyer USS "Selfridge" DD-357
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
a to 100 czy 200 ?
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
11-05-26 09:20
11-05-26 09:20
Re: [Nowosc] Card Fleet No.10 American Porter class destroyer USS "Selfridge" DD-357
Na forum
Od 2003
Posty - 793
200 :)
Seweryn
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować