Zaloguj się Zarejestruj się
MARIUSZ
Moderator
12-05-26 19:41
12-05-26 19:41
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Jak widzę sklejone stare modele z MM , to przypominają mi się emocje z dzieciństwa…
Oczekiwanie na kolejny numer, szczęście z nabycia tego bardzo deficytowego towaru i radość ze sklejenia w przestrzenny model.
Nie był ważny fatalny karton, fatalny, przesunięty druk…
Liczyła się autentyczna frajda !
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
12-05-26 22:01
12-05-26 22:01
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2012
Galerie - 18
Posty - 136
W Rupieciarni - 13
Ehhh też żałuje... przydał by się do kolekcji ;)
13-05-26 08:04
13-05-26 08:04
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Coś jest RWD-8
W budowie: Halny



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 13-05-26 10:31.
13-05-26 08:27
13-05-26 08:27
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 151
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
To nie jest RWD 9 a RWD 8'
Poniżej RWD 9.
13-05-26 10:32
13-05-26 10:32
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Ryszardzie, to tylko moja literówka.
W budowie: Halny
13-05-26 11:34
13-05-26 11:34
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2012
Galerie - 18
Posty - 136
W Rupieciarni - 13
Dziękuję za namiar.RWD-8 kupiony :) Wkoncu normalna cena.Pewnie pojdzie pod noz zaraz po Syrenie
13-05-26 13:19
13-05-26 13:19
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Bardzo mnie to cieszy, pamiętam go jak byłem w podstawówce. Chodziłem do starszego kolegi z liceum pobawić się jego kolekcją żołnierzyków i on miał kilka modeli z MM.
Wtedy nawet nie wiedziałem co to jest, nie miał ochoty mnie w to wtajemniczać. U niego stał właśnie ten zielony RWD i bardzo mi się podobał.
W budowie: Halny
21-05-26 19:10
21-05-26 19:10
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2003
Posty - 793
Ładny "klasyk"
Seweryn
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować