Wolf1128 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dziękuje za tyle pozytywnych opinii.Bardzo chętnie
> bym zrobił tego RWD-9 z MM ale z tego co widzę
> oryginały są w zawrotnych cenach :)
> Narazie odpoczynek od MM
Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że robisz takie cudeńka z tymi starociami bo miałem nawet dwa egzemplarze i sprzedałem w normalnej cenie.