Zaloguj się Zarejestruj się
08-05-26 20:58
08-05-26 20:58
[G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2012
Galerie - 18
Posty - 136
W Rupieciarni - 13
Witam Wszystkich ponownie.
Prezentuje kolejnego starocia w moim wykonaniu.Oczywiście za dzieciaka mnie pokonał a i teraz już 3 razy miał obrany kurs na śmieci i 3 razy na szczęście nie doleciał:) Mocno dały mi w kość dolne płaty a dokładniej ich mocowanie do kadłuba zresztą to wszystko widać na fotkach.

Pozdrawiam serdecznie
08-05-26 22:48
08-05-26 22:48
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 151
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Ładnie wykonany staroć ! Podoba się !
PS -
Projektant modelu Krzysztof Dolny popełnił błąd a dotyczy on godła eskadry.
W 113.EM (Nocnej) godło w postaci białego grotu na czerwonym polu malowano tylko i wyłącznie (!) na samolotach Breguet XIX do 1932 r. kiedy to wymieniono je na Potez XXVA2. Na nich godłem był czarno-czerwony Ikar.
09-05-26 11:41
09-05-26 11:41
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
pięknie wykonany Potez z płyty wiórowej :-)
gratki!
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D
10-05-26 12:22
10-05-26 12:22
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Galerie - 8
Posty - 575
Siemanos.

Mój pierwszy w życiu model. Dostałem go od Instruktora w Modelarni w mojej Szkole Podstawowej :)
O dziwo skończony, oczywiście nie z takim efektem. Jednak byłem z niego ogromnie dumny.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich. Astra28 - Niech karton będzie z Wami :-)
10-05-26 12:40
10-05-26 12:40
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2005
Galerie - 3
Posty - 69
Projekt 50 Lat MM
Pięknie wykonany. Stare MM-y mają w sobie "coś". Gratuluję
Wszystko jest trudne zanim stanie się proste. - Thomas Fuller
10-05-26 12:43
10-05-26 12:43
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Świetnie go skleiłeś. To był mój 6 model (mam okładki z numeracją moich starych sklejonych modeli). Na pewno nie wyglądał tak świetnie jak Twój, od trzymał się na pewno kupy, a że pamiętam zmagania z nim to musiał mi dać popalić. Gratuluje.

Jeśli byś się skusił to z wielką przyjemnością zobaczył bym wykonany przez Ciebie RWD-9 ten zielony z MM. Miał go sklejonego mój kolega, zawsze mi się ten model podobał. planuje kiedyś skleić jego nowsze wcielenie wydawnicze.
W budowie: Halny
11-05-26 00:05
11-05-26 00:05
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2015
Relacje z galerią - 3
Galerie - 6
Posty - 257
W Rupieciarni - 1
Świetnie sklejony staroć. Twój model pokazuje jaki potencjał tkwi w tych leciwych wycinankach. Brawo.
12-05-26 15:11
12-05-26 15:11
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 27
Posty - 1 731
Projekt 50 Lat MM
Przypomniałeś wspomnienia :)
Gdzieś w zawiniątku mam pół kadłuba sprzed wieków (lata 80-te), a teraz widzę, jak ma to wyglądać :)
Gratulacje i podziękowania !
12-05-26 16:41
12-05-26 16:41
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2012
Galerie - 18
Posty - 136
W Rupieciarni - 13
Dziękuje za tyle pozytywnych opinii.Bardzo chętnie bym zrobił tego RWD-9 z MM ale z tego co widzę oryginały są w zawrotnych cenach :)
Narazie odpoczynek od MM
12-05-26 19:36
12-05-26 19:36
Re: [G] Potez XXV A2 MM 84r
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Wolf1128 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Dziękuje za tyle pozytywnych opinii.Bardzo chętnie
> bym zrobił tego RWD-9 z MM ale z tego co widzę
> oryginały są w zawrotnych cenach :)
> Narazie odpoczynek od MM

Szkoda, że wcześniej nie wiedziałem, że robisz takie cudeńka z tymi starociami bo miałem nawet dwa egzemplarze i sprzedałem w normalnej cenie.
W budowie: Halny
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować