Zaloguj się Zarejestruj się
26-04-26 16:07
26-04-26 16:07
Re: [R] Wagon akumulatorowy Wittfeld, czyli powrót po latach
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
Posty - 2 060
Wnętrze pierwsza klasa! I to pomimo, że ławki wyhodne zapewne nie były.
;-)
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)
StuGu
Moderator
26-04-26 19:19
26-04-26 19:19
Re: [R] Wagon akumulatorowy Wittfeld, czyli powrót po latach
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 897
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Wnętrze przypomina mi scenę z "C.K. Dezerterów, gdy jechali w odwrotnym kierunku, niż mieli w papierach":-)
Podglądam, bo to ciekawy, nietuzinkowy model:-)
StuGu
15-05-26 12:39
15-05-26 12:39
Re: [R] Wagon akumulatorowy Wittfeld, czyli powrót po latach
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 8
Galerie - 25
Posty - 331
W wagonie powstały detale kabiny i przedziału akumulatorów. Będą tam jeszcze w dużych ilościach uchwyty z drutu, ale przykleję je po zamocowaniu podwozia żeby ich przypadkiem nie pourywać. Muszę poprawić retusz na tych podpórkach z przodu, widać że kolor się różni ale zrobię to przy okazji elementów z drutu, jak dobiorę bardziej podobną farbę. Na zdjęciach widać też że muszę poprawić retusz pod pokrywką akumulatorów po lewej stronie, chociaż na żywo nie jest to aż tak widoczne. Jak dotąd model klei się bardzo dobrze, nie znalazłem żadnych błędów. Następne w kolejności będą detale przedziału pasażerskiego i drzwi z tyłu.
Fajnie że pojawiła się mozliwość przechowywania zdjęć na strone forum, tak jest dużo łatwiej je wstawiać.







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 15-05-26 12:41.
16-05-26 22:14
16-05-26 22:14
Re: [R] Wagon akumulatorowy Wittfeld, czyli powrót po latach
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
faktycznie ten zielony retusz na hakach (dp czego to słuzy?) odstaje
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
16-05-26 22:44
16-05-26 22:44
Re: [R] Wagon akumulatorowy Wittfeld, czyli powrót po latach
Na forum
Od 2004
Posty - 129
Wsporniki na których opierała się wysuniętą pokrywę przedziału akumulatorów. Najpierw wsporniki były ustawiane równolegle do osi wagonu - są na zawiasach - potem można było odsunąć klapę kręcąc korbką.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować