Zaloguj się Zarejestruj się
19-05-26 21:36
19-05-26 21:36
Re: [R] Ashigara 1:200 (Fly Navy Models 12/2021)
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 1
Posty - 322
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Karas, Żółtodziób:
Szpachlowanie będzie i to ostre. Starałem się właściwie uformować elementy podposzycia, ale i tak się nieco pozapadały.

Egorka:
Druk jest ostry. Kolory są jednolite i nasycone. Jest delikatne cieniowanie w niektórych miejscach. Model kaponowałem i nie spowodowało to żadnych efektów ubocznych. Zobaczymy jak się będzie zachowywać jak już dojdę do klejenia drukowanych elementów. Papier też wydaje się dobry, ale ponownie - zobaczymy jak się będzie zachowywać przy klejeniu.
20-05-26 20:46
20-05-26 20:46
Re: [R] Ashigara 1:200 (Fly Navy Models 12/2021)
Na forum
Od 2022
Posty - 7
Dziękuję
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować