Karas, Żółtodziób:
Szpachlowanie będzie i to ostre. Starałem się właściwie uformować elementy podposzycia, ale i tak się nieco pozapadały.
Egorka:
Druk jest ostry. Kolory są jednolite i nasycone. Jest delikatne cieniowanie w niektórych miejscach. Model kaponowałem i nie spowodowało to żadnych efektów ubocznych. Zobaczymy jak się będzie zachowywać jak już dojdę do klejenia drukowanych elementów. Papier też wydaje się dobry, ale ponownie - zobaczymy jak się będzie zachowywać przy klejeniu.