Zaloguj się Zarejestruj się
25-05-26 21:36
25-05-26 21:36
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2015
Posty - 878
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
A mnie jeszcze zaintrygował sposób robienia zdjęć tych imitacji zdjęć w kosmosie. Jak ustawiłeś światło i czym oświetliłeś model? Efekt jest powalający...
26-05-26 14:16
26-05-26 14:16
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2016
Relacje z galerią - 5
Galerie - 12
Posty - 168
Zdjęcia "w kosmosie" robiłem w ciemnym pokoju, świecąc latarką na model w taki sposób, by nie oświetlać tła. Model powiesiłem na cienkiej nitce, którą później wymazałem w Photoshopie.
Moja strona: modelcraft.pl
27-05-26 07:24
27-05-26 07:24
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2015
Posty - 878
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
No tak... Banalne :-)
Jeszcze raz gratulacje.
27-05-26 12:51
27-05-26 12:51
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 27
Posty - 1 731
Projekt 50 Lat MM
Super wykonanie, piękna kolekcja
Gratulacje
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować