A mnie jeszcze zaintrygował sposób robienia zdjęć tych imitacji zdjęć w kosmosie. Jak ustawiłeś światło i czym oświetliłeś model? Efekt jest powalający...
Zdjęcia "w kosmosie" robiłem w ciemnym pokoju, świecąc latarką na model w taki sposób, by nie oświetlać tła. Model powiesiłem na cienkiej nitce, którą później wymazałem w Photoshopie.